Sep 16, 2011

From Europe, with love.

Dzisiaj poracja samych tiltów :) Niestety widzę, że wraz z nowym sposobem dodawania zdjęć blogspot zabrał jakość miniaturkom!!!! Mam nadzieję, że to tylko chwilowe. (ehhh) Polecam kliknięcie na pierwsze zdjęcie, otworzy się duży podgląd wsyztskich:)
Już mogę napisać coś więcej na temat tajemniczych rozmów dot. mojej współpracy z berlińską firmą. Jestem już prawie pewna, że doszliśmy do porozumienia i za kilka tygodni (na dniach wyjeżdżam dalej zwiedzać Europę..) każdy (i to dosłownie - międzynarodowe przesyłki to norma dla tej firmy) będzie mógł wykupić moje zdjęcie, powiesić je sobie na ścianie czy po prostu je MIEĆ. Jestem coraz bardziej podekscytowana, do tego pan, z którym omawiam warunki wydaje się być taki miły i ucieszony że zgadzam się na współpracę. Nawet nie wiecie jakie to motywujące! Z tego wszystkiego wybieram się jutro z Anią, moja najlepszą modelką ever na sesje. Żyć nie umierać.

eng. 
hi! welcome in my world. World of photos, which were made with passion. Im glad to share it with you. In next weeks everybody could buy any of my works on special website.Click on the first photo, then you'll see the better quality.

www.carolianna.portfoliobox.net  :))
Barcelona, Spain

Barcelona, Spain

Alicante, Spain

Valencia, Spain

Valencia, Spain

Barcelona, Spain

Barcelona, Spain

Barcelona, Spain

Barcelona, Spain

Mardid, Spain

Madrid, Spain


Madrid, Spain


Prado, Madrid, Spain

Valencia, Spain

2 comments:

  1. fatalny jest ten efekt rozmycia polowy zdjecia

    ReplyDelete
  2. Właściwie to nie efekt, tylko rodzaj fotografii:)

    ReplyDelete